Úvodem

31. října 2017 v 11:00 |  Alfovy postřehy
Po letech odříkání a hledání smyslu v blogu jsem dospěla k názoru, že kdo nic nezkusí, na nic nepřijde. Nechci a neumím učit a předávat mé poznatky z nových zkušeností, protože se nepovažuji za experta ani v jednom oboru. Co jsem vystudovala, tím se také živím a nedělám to (myslím a doufám) špatně. Nicméně v tomto oboru je spousta jiných kapacit, se kterými když se postavím vedle na podium, uvidím tak maximálně chloupky u jejich kotníků. A tak proto se do jejich práce nehrabu a ani se o to pokoušet nebudu.

Tento blog má za jediný cíl hodit na papír (kde jsou ty časy deníčků pod postelí) pár zajímavostí z mého života a nějaké propracovanější postupy, kterak se z hrůzy, která se na každého z nás občas valí, nezbláznit.
Jednoduše, jak přežít to, co se od nás očekává, že přežijeme a navíc s úsměvem do široka otevřeným, glancem a.. momentálně si vybavuji reklamu na nejmenovaného operátora a příval dat, kdy herec v letadle pilotuje a manévruje mezi žábami a kolotočem s labutěmi a ještě u toho křičí..

DEJ MI VÍC!


Během mého dětství si mojí oblibu našla postavička Alfa, svou povahou nekonfliktního puntičkáře, sarkastického milovníka čtyřnohých zablešenců, s bezmeznou touhou po rodinném štěstí.
Mám dojem, že my všichni jsme občas Alf.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama